Co to je click'n'bound ?
Kniha hostů
Komentáře k bondage pozicím
Kontakt
Samuraiův  webshop, kvalitní BDSM pomůcky
Domů

Samurai doporučuje tuto pozici

Náročná poloha, která ale nenechá chladným nikoho, kdo miluje bezmoc.. Kdo by netoužil zahrát si chvíli na balík .-) : jako první uvážeme stojící partnerce provazovou podprsenku s ramínky, pak jí zalomíme ruce za záda tak, aby se dotýkali předloktím a spoutáme je v předloktích k sobě. Dalším lanem provedeme několik smyček kolem jejích loktů a těla, po stažení jej zajistíme obtočením konců kolem lan úvazu v místě mezi lokty a boky těla (pod spoutaným předloktím) a stáhnutím této smyčky přepůlíme úvaz kolem loktů a hrudníku a přitáhneme tak více lokty k zádům. Následují nožky… necháme partnerku lehnout si na břicho na zem, protáhneme jí pod břichem lano v půlce, konce vedeme kolem boků ke kostrči, kde je spojíme uzlem a dvojitě vedeme konce lan k jejím kotníkům, které jí překřížíme, obtočíme kolem nich středem lano od pasu a tahem za něj je přitáhneme co nejvíce k zadečku. Pak je několikrát obtočíme a spoutáme k sobě uzlem na vrchní straně. Vezmeme si dvě delší lana, přehneme je v půlce a obě podstrčíme pod partnerkou v místě rozkroku a nad rozkrokem (dle obrázku), konce pak těsně obtáhneme kolem boků zadečku, až se zařežou do prdelky a konce přivážeme ke koncům lan od kotníků. Jako předposlední úvazy nám zbývají smyčky kolem jejich stehen s kotníky, kterými jí stáhneme nohy ještě více k sobě. Nyní už jen zbývá vzít asi 3m tlustšího lana, v půlce jej protáhnout partnerce přes pusinku místo roubíku, kolem hlavy dozadu, kde konce napneme a zajistíme u provazové podprsenky uzlem a vedeme konce dál po páteři směrem k středu úvazu pasu s tím, že po cestě přivazujeme všechny úvazy, které křížíme.

Komentáře k pozici 123. Tento formulář slouží k přidávání názorů k jednotlivým pozicím. Vaše reakce na celý projekt můžete zaznamenat v knize hostů.
Přezdívka (nick) :
E-mail :(Chráněno proti spam robotům)
Webová stránka http://
Nadpis :

Před odesláním vyplňte prosím ochranu proti SPAMbootům
   Nejnovější Novější 1 až 0 / 1   Starší  Nejstarší

test, n...@centrum.cz
Pěkná... líbí se mi.....

Komentovat pozici          Nejnovější Novější 1 až 0 / 1   Starší  Nejstarší
tip: Pozice se zadává jako trojčíslí, například 023

Samuraiův shop    Ds-life.cz, informační server pro bdsm pozitivní    Domi.d, velká organizátorka bdsm srazů    bdsmklub    Stránka Lenky Bondové    Valid HTML 4.01!